Опис YG-02181:
- Універсальна обробна дошка для використання у гастрономії. Вона виконана відповідно до системи маркування HACCP, і призначена для контакту з овочами.
- Виготовлена з високоякісного поліетилену завтовшки 20 мм, що гарантує високу міцність та довговічність.
- Двостороння дошка з поверхнею, що не ковзає, запобігає ковзанню продукту при нарізці.
- Заокруглені краї та ретельна обробка підвищують безпеку під час роботи.
- Дошку YATO легко утримувати в чистоті. Допускається його чищення загальнодоступними засобами для чищення в гастрономії. Також можна мити в посудомийних машинах.
Технічні характеристики YG-02181
| Виробник | Yato |
| Товщина, мм | 20 |
| Матеріал | PE |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 600х 400х 20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 600 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина | 600 мм |
| Материал | Пластик |
| Ручка | Нет |
| Толщина | 20 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 400 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Бортик по периметру рабочей поверхности | Нет |
| Встроенная заточка для ножей | Нет |
| Желобок по периметру рабочей поверхности | Нет |
| Крышка | Нет |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 331 ₴




