
Дошка для нарізання кухонна, біла; 250х 150х 10 мм
158 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YG-02150
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Універсальна біла обробна дошка, призначена для використання в гастрономії. Виготовлена з високоякісного поліетилену товщиною 10 мм, що гарантує високу міцність і довговічність. Дошка YATO двостороння і має зручну ручку, що дозволяє легко підняти її зі стільниці, а також повісити після роботи. Заокруглені краї та ретельне виконання підвищують безпеку під час роботи. Дошку YATO легко підтримувати в чистоті. Очищати її допускається загальнодоступними миючими засобами. Також можна мити в посудомийних машинах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина | 250 мм |
| Материал | Пластик |
| Ручка | Нет |
| Толщина | 10 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 150 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Бортик по периметру рабочей поверхности | Нет |
| Встроенная заточка для ножей | Нет |
| Желобок по периметру рабочей поверхности | Нет |
| Крышка | Нет |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
Информация для заказа
- Цена: 158 ₴


