Опис YG-02175:
- Універсальна обробна дошка для використання в гастрономії.
- Вона коричневого кольору відповідно до системи маркування HACCP і призначена для контакту з вареним м'ясом і м'ясними нарізками.
- Виготовлена з високоякісного поліетилену товщиною 13 мм, що гарантує високу міцність і довговічність.
- Двостороння дошка з нековзною поверхнею запобігає ковзанню продукту під час нарізання. Закруглені краї та ретельна обробка підвищують безпеку під час роботи.
- Дошку YATO легко утримувати в чистоті. Допускається чистка загальнодоступними засобами для чищення в гастрономії. Також можливо мити в посудомийних машинах.
Технічні характеристики YG-02175
| Виробник | Yato |
| Товщина, мм | 13 |
| Матеріал | PE |
| Розміри (ДШХВ), мм | 450х 300х 13 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 450 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина | 450 мм |
| Материал | Пластик |
| Ручка | Нет |
| Толщина | 13 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 300 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Бортик по периметру рабочей поверхности | Нет |
| Встроенная заточка для ножей | Нет |
| Желобок по периметру рабочей поверхности | Нет |
| Крышка | Нет |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
Информация для заказа
- Цена: 516 ₴




