Опис YG-02356:
- Точилка для ножів із сталі та кераміки.
- Обладнаний двома типами лез:
- з карбіду вольфраму для попереднього заточування сталевих ножів
- кераміка для остаточного заточування
- Корпус виготовлений із міцного матеріалу ABS.
- Зручна ручка та нековзна підставка забезпечують комфортне та безпечне використання.
- Розмір: 200х60х75 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Высота | 75 мм |
| Длина | 200 мм |
| Назначение | Для ножей |
| Состояние | Новое |
| Тип | Точилка механическая |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 60 мм |
Информация для заказа
- Цена: 503 ₴

![Точило для ножів 2 в 1 YATO кераміка сталь 200х60х75мм [30], фото 1](https://images.prom.ua/4568572576_tochilo-dlya-nozhiv.jpg)
