![Органайзер з 8 комірками YATO, 452x 358x 110 мм, Р30 до модуля S12 [1], фото 1](https://images.prom.ua/4568559412_organajzer-z-8.jpg)
Органайзер з 8 комірками YATO, 452x 358x 110 мм, Р30 до модуля S12 [1]
2 393 ₴
- В наличии
- Код: YT-09179
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Системний органайзер, розроблений як професіоналів, так любителів «зроби сам».
Гнучка прокладка, встановлена у кришці, забезпечує бризкозахист, що захищає вміст від бризок та пилу.
Органайзер також оснащений міцною кришкою з полікарбонату, ергономічними ручками, бічними роз'ємами з поліаміду, має більш глибокий корпус, що робить його компактнішим. Велике обладнання, що складається з 8 ковшів різних розмірів.
Підходить для ящиків та органайзерів у системі S12:
- YT-09174
- YT-09175
- YT-09165
- YT-09164
- YT-09163
- YT-09170
- YT-09177
- YT-09178
- YT-09183
а в системі S1:
- YT-09166.
Технічні характеристики YT-09179
| Виробник | Yato |
| Габаритні розміри, мм | 452x358x110 |
| Матеріал | PP |
| Ручка для перенесення | так |
| Кількість відсіків | 8 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Количество отделений/карманов | 8 |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 110 мм |
| Длина | 452 мм |
| Ширина | 358 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 393 ₴

