![Органайзер з 6 знімними перегородками YATO, 257x 180x 66 мм, 3N до модуля S12 [6], фото 1](https://images.prom.ua/4568559410_organajzer-z-6.jpg)
Органайзер з 6 знімними перегородками YATO, 257x 180x 66 мм, 3N до модуля S12 [6]
657 ₴
- В наличии
- Код: YT-09177
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис YT-09177:
- Системний органайзер, розроблений як професіоналів, так і любителів «зроби сам».
- Органайзер із міцною кришкою із полікарбонату, призначений для зберігання дрібних аксесуарів, має 6 знімних відділень.
- Можна використовувати як аксесуар для коробки YT-09164.
Технічні характеристики YT-09177
> table>
| Виробник | Yato |
| Матеріал | РР |
| Габаритні розміри, мм | 257х180х66 |
| Ручка для перенесення | є |
| Кількість відсіків | 6 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Количество отделений/карманов | 6 |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 66 мм |
| Длина | 257 мм |
| Ширина | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 657 ₴

