![Ящик з 5 секціями для органайзерів YATO 240х 450х 320 мм, 23В для складаних модулів S12, S1 [1], фото 1](https://images.prom.ua/4568559406_yaschik-z-5.jpg)
Ящик з 5 секціями для органайзерів YATO 240х 450х 320 мм, 23В для складаних модулів S12, S1 [1]
4 730 ₴
- В наличии
- Код: YT-09163
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ящик з органайзерами 5 шт. призначений для професіоналів, але і для ентузіастів DIY.
Гнучка прокладка, встановлена у кришці, забезпечує бризкозахист, що захищає вміст від бризок та пилу. Ящик обладнаний міцною кришкою з полікарбонату, ергономічними ручками, бічними роз'ємами з поліаміду.
Всередині коробки є 5 органайзерів, призначених для зберігання дрібного приладдя для майстерень.
Підходить для ящиків та органайзерів у системі S12:
YT-09174
YT-09175
YT-09165
YT-09164
YT-09170
YT-09177
YT-09178
YT-09179
YT-09183
а в системі S1:
YT-09166
Технічні характеристики YT-09163
| Виробник | Yato |
| Габаритні розміри, мм | 241x450x321 |
| Зовнішні розміри, мм | 240х450х320 |
| Матеріал | PP |
| Сумісний | YT-09174; YT-09175; YT-09165; YT-09164; YT-09163; YT-09170; YT-09177; YT-09179; YT-09183; YT-09166 |
| Ручка для перенесення | так |
| Комплектація |
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ящик переносной |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 320 мм |
| Длина | 240 мм |
| Ширина | 450 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 730 ₴

