
Штатив тринога YATO телескоп (3 секціі) . кріплення 5/8", з штангою 14 cм. H= 32-75 cм. алюмінієвий
877 ₴
- В наличии
- Код: YT-30473
- +380 (73) 606-74-38
Опис YT-30473:
- Алюмінієвий штатив.
- Максимальна висота 750 мм, мінімальна 320 мм.
- Ніжки з 2 висувними сегментами з гумовими ніжками.
- Хід головки з ручкою близько 140 мм.
- Замикання гвинтом.
- Кріплення – штифт з різьбою 5/8", перехідник 5/8 x 1/4" у комплекті.
- Чохол - нейлоновий мішок.
- Застосовується для кріплення оптичних вимірювальних приладів, таких як будівельні лазери, лазерні нівеліри, далекоміри, а також фотоапарати та інші пристрої з різьбовим з'єднанням 5/8 або 1/4".
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничої компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
TOYA є одним з найбільш сильно розвиваються капіталу груп в апаратній і інструменту сегмента і один з небагатьох , який систематично – як в економічному росту і кризові роки – динамічно збільшує свою частку на ринку шляхом створення нових філій та представництв в Європі та Азії .
YATO – бренд орієнтований на професіоналів. Це добре видно за якістю продуктів. Під торговою маркою YATO продаються в першу чергу інструменти для СТО. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, високоякісні технічні характеристики продуктів з успіхом використовуються спеціалістами в багатьох областях. Виняткові довговічність і міцність припускають використання YATO в інтенсивних промислових умовах. YATO – бренд компании TOYA, являющейся одним из основных производителей и дистрибьюторов ручных и электроинструментов, работающих на международном рынке. Точная корпоративная стратегия, обеспечивающая развитие компании, позволяет постоянно внедрять инновационные продукты.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Різьба штатива | 5/8" |
| Максимальна робоча висота | 750 мм |
| Мінімальна робоча висота | 320 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип | Головка |
| Основные атрибуты | |
| Конструкция | Трипод |
| Область применения | для теодолитов, для нивелиров |
| Материал | Алюминий |
| Тип зажима | Винт |
| Резьба штатива | 5/8" |
| Максимальная рабочая высота | 750 мм |
| Минимальная рабочая высота | 320 мм |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Сумка-чехол |
| Плечевой ремень | Да |
- Цена: 877 ₴





