![Ємність гумова для гіпсу YATO, об'єм- 0,5 л, Ø= 130 мм, H= 83 мм [20], фото 1](https://images.prom.ua/4568539885_yemnist-gumova-dlya.jpg)
Ємність гумова для гіпсу YATO, об'єм- 0,5 л, Ø= 130 мм, H= 83 мм [20]
113 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-51881
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Контейнер для гіпсу, корисний під час ремонтних та будівельних робіт, призначений для виготовлення гіпсової маси, необхідної для заповнення недоліків поверхонь стін, що підлягають фарбуванню. Контейнер виготовлений з гуми, завдяки чому він стійкий до пошкоджень. Легко очищається після закінчення роботи. Ємність: 0,5 л висота: 83 мм Діаметр: 130 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 130 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 83 мм |
| Материал корпуса ведра | пластик |
| Мерная шкала | Нет |
| Объем | 0.5 л |
| Форма ведра | Цилиндрическое |
| Ширина | 130 мм |
Информация для заказа
- Цена: 113 ₴

![Ємність гумова для гіпсу YATO, об'єм- 0,5 л, Ø= 130 мм, H= 83 мм [20], фото 2](https://images.prom.ua/4568539887_w159_h159_yemnist-gumova-dlya.jpg)
![Ємність гумова для гіпсу YATO, об'єм- 0,5 л, Ø= 130 мм, H= 83 мм [20], фото 3](https://images.prom.ua/4568539888_w159_h159_yemnist-gumova-dlya.jpg)
![Ємність гумова для гіпсу YATO, об'єм- 0,5 л, Ø= 130 мм, H= 83 мм [20], фото 4](https://images.prom.ua/4568539889_w159_h159_yemnist-gumova-dlya.jpg)
