
Візок присадибний на 4 колесах FLO з поворотним важілем, корито- 87х 47х 20 см, ручка- 80 см, 150 кг
5 321 ₴
- В наличии
- Код: 90204
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Універсальна візок для роботи на дому з функцією перекидання. Для транспортування: дрова, листя, скошена трава, мішки з грунтом, добрива і т. д.
Візок має 4 надувних колеса, кошик з поліпропілену і ручку. Передня вісь візка поворотна. Ручка закінчується великий зручною ручкою з нековзною піною.
Опис 90204:
- функція самоскида;
- вантажопідйомність 150 кг;
- обсяг ок. 55 л;
- великі накачані колеса з протектором;
- надпотужний навантажувальний скриньку;
- передній керований міст;
- розміри кошика: близько 87 x 47 см, висота 20 см;
- довжина ручки: 80 см;
- колеса: 10 дюймів з оцинкованим ободом;
- зеленого кольору.
FLO – Повна програма садових інструментів та електроінструментів. Широкий спектр інструментів під цим брендом складаються з майже всіх продуктів, необхідних в саду. Він розташований у середнього класу продуктів. Марка включає секатори, ножиці, пилки, сокири, програму води, садові електроінструменти, бензинові інструменти, лопати та граблі.
lХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Flo |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Зелёный |
| Грузоподъемность | 150 кг |
| Количество колес | 4 шт |
| Объем кузова | 55 л |
| Оцинкованный кузов | Нет |
| Тип | Тележка |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 200 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Дополнительные функции | |
| Съемный кузов тачки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 870 м |
Информация для заказа
- Цена: 5 321 ₴

