![Трап підлоговий зливний FALA 25 x 25 см з нержавіючої сталі [10], фото 1](https://images.prom.ua/4568531781_trap-pidlogovij-zlivnij.jpg)
Трап підлоговий зливний FALA 25 x 25 см з нержавіючої сталі [10]
808 ₴
- В наявності
- Код: 75336
- +380 (73) 606-74-38
Квадратний водоотводящий жолоб Fala Quad - відмінна ідея для елегантного і практичного оформлення ванної кімнати . Він повністю виготовлений з неіржавіючої сталі AISI 304 , стійкої до корозії, чистячих засобів і механічних пошкоджень .
Душові жолоби Fala обладнані зручностями, що забезпечують комфортну та ефективну роботу на довгі роки :
- спеціальний розчин WET & DRY , запобігає проникненню запахів і черв'яків під час використання та після висихання;
- спеціальне оглядове віконце для 100% контролю прохідності і зручного очищення;
- це легко чистить ;
- в комплекте ущільнювальний килимок - необхідна деталь під час проведення гідроізоляції;
- ефективне та міцне сито, запобігає засміченню сифона та полегшує поточне обслуговування зливу;
- якісні, точні зварні шви , що гарантують герметичність зливу;
- виготовлений з нержавіючої сталі AISI 304, дуже низький сифон для легкої установки;
- широкий діапазон регулювання висоти, що дозволяє адаптувати злив до поверхні підлоги
Технічні характеристики 75336
| Виробник | FALA |
| Розміри | 25х25 см |
| Вихід | 40 мм |
| Увімкнено | зменшення 50/40 мм |
| Малюнок решітки 2-в-1 | приклеюється пластина, після перевертання, матова сталь |
| Матеріал | нержавіюча сталь AISI 304 |
| Товщина сталі лінійних водостоків | освітлювач 1,2 мм, решітка: 1 мм |
| Виріб відповідає стандарту | EN 1253-1 |
| Клас навантаження | К3 (поверхні без руху) |
| Клас теплової поведінки продукту | клас A (без обмежень щодо встановлення) |
| Расход | понад 36 л/хв (макс. витрата змішувача для душу 18 л/хв) |
Бренд FALA — це широкий асортимент аксесуарів для ванних кімнат, водяних батарей і душових панелей. Сучасний дизайн і увага до деталей зробить ванні кімнати у вашому домі місцем миру та гармонії. Пропозиція бренда FALA відповідає вашим очікуванням у цій галузі.
Продукція компанія FALA: крани, унітази, душові лійки, підлогові ваги та всі аксесуари для ванної кімнати, із сучасним дизайном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fala |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр зливу | 40 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Матеріал сифона | Нержавіюча сталь/пластик |
| Монтаж | В пол |
| Швидкість зливу | 36 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Тип сифона | Трубний |
| Колір | Сріблястий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний злив | Так |
| Комплектація | |
| Вихідний патрубок | Так |
| Донний клапан | Так |
| Нержавіюча чашка | Так |
| Перелив | Так |
| Трап-решітка для зливу | Так |
- Ціна: 808 ₴

