![Набір головок торцевих YATO : квадрат 1/2", 1/4" з інструментами. 79 шт. [2], фото 1](https://images.prom.ua/4568519020_nabir-golovok-tortsevih.jpg)
Набір головок торцевих YATO : квадрат 1/2", 1/4" з інструментами. 79 шт. [2]
9 666 ₴
- В наличии
- Код: YT-38911
- +380 (73) 606-74-38
Набір інструментів 1/2 і 1/4" 79 шт. YATO YT-38911 (Польща)
Професійний набір інструментів YATO YT-38911 призначений для спеціалізованих робіт з обслуговування автомобілів. Більшість інструментів зроблені з міцної хром-ванадієвої (CrV) стали. Цей набір виконує роботу, пов'язану з відкручуванням і закручуванням різьбових з'єднань різних розмірів, а також, що вимагає дуже високих навантажень і точності.
Технічні характеристики YT-38911
| Виробник | YATO |
| Кількість | 79 |
| Квадрат | 1/4", 1/2" |
| Упаковка | пластиковий кейс |
| Комплектація |
|
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
| Размер min | 10 мм |
| Омедненный инструмент | Да |
| Количество в наборе | 79 шт |
| Квадрат | 1/4", 1/2" |
| Размер max | 19 мм |
- Цена: 9 666 ₴

