![Пальник газовий VIROK з різьбовим (7/16) з'єднанням, Piezo, ceramic, 360° [50/4], фото 1](https://images.prom.ua/4568509477_palnik-gazovij-virok.jpg)
Пальник газовий VIROK з різьбовим (7/16) з'єднанням, Piezo, ceramic, 360° [50/4]
542 ₴
- В наявності
- Код: 44V168
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд VIROK
Артикул 44V168
Вага нетто: 192 г
Розмір: 134x50x42 мм
Діаметр сопла: 22 мм
Довжина сопла: 80 мм
Матеріал сопла: SS
Матеріал продукту: латунь + цинковий сплав + нержавіюча сталь + пластик
Тип роз'єму: різьбовим
Паливо: газ бутан
Вітрата: 94,6 г/рік; 1,3 кВт
Температура 1300_ °C
Розпалювання: п'єзо підпал
Перемикач газового регулятора: є
Контролер регулювання полум'я: немає
Циклонна насадка: немає
Керамічний захист сопла: є
Антифакельна система (вільне обертання на 360°): так
Пальник для газового балона VIROK (44V168) Простий, компактний, дуже зручний в експлуатації газовий пальник Наявність п'єзопідпалу і проста конструкція забезпечують даної моделі високу надійність.
Керамічне сопло 360 ° також пальник має високий рівень захисту від перегріву та полум'я за рахунок керамічного сопла для тривалість роботи збільшується і пальник стає довговічнішим
Різьбове з'єднання. Температура полум'я 1300 градусів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virok |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.192 кг |
| Типи палива | Газоподібне |
| Потужність номінальна | 1.3 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 134 мм |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 542 ₴

