![Різець дисковий YATO для труборіза YT-2235. Ø= 44 х 10,6 мм, h= 8 мм [12/144], фото 1](https://images.prom.ua/4568501796_rizets-diskovij-yato.jpg)
Різець дисковий YATO для труборіза YT-2235. Ø= 44 х 10,6 мм, h= 8 мм [12/144]
286 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-22317
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Різець дисковий YATO для труборіза YT-2235. Ø= 44 х 10,6 мм, h= 8 мм [12/144]
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип оброблення | Швидке різання |
| Діаметр зовнішній | 44 мм |
| Діаметр внутрішній | 10.6 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Товщина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴

