
Ланцюг на барабані для пили 0.325". 0.058" (1846 ланок) YT-84900,-84934,-84936 +30 зап ланок і зубів
9 361 ₴
- В наличии
- Код: YT-84963
- +380 (73) 606-74-38
Ланцюг для бензопил YT-84900 / YT-84934 / YT-84936 YATO YT-84963 (Польща)
Технічні характеристики YT-84963
| Виробник | YATO |
| Градація | 0,325 " |
| Ширина | 0,058" (1,5 мм) |
| Кількість клітин | 1846 |
| Вага, кг | 8.5 |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
TOYA є одним з найбільш сильно розвиваються капіталу груп в апаратній і інструменту сегмента і один з небагатьох , який систематично – як в економічному росту і кризові роки – динамічно збільшує свою частку на ринку шляхом створення нових філій та представництв в Європі та Азії .
YATO – бренд орієнтований на професіоналів. Це добре видно за якістю продуктів. Під торговою маркою YATO продаються в першу чергу інструменти для СТО. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, високоякісні технічні характеристики продуктів з успіхом використовуються спеціалістами в багатьох областях. Виняткові довговічність і міцність припускають використання YATO в інтенсивних промислових умовах. YATO – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Ширина паза | 1.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Шаг цепи | 0.325" |
- Цена: 9 361 ₴

