![Круг пелюстковий шліфувальний YATO : подовжений Ø= 40 мм К80, шпиндель Ø= 6 мм, H= 20 мм [10/60], фото 1](https://images.prom.ua/4568502711_krug-pelyustkovij-shlifuvalnij.jpg)
Круг пелюстковий шліфувальний YATO : подовжений Ø= 40 мм К80, шпиндель Ø= 6 мм, H= 20 мм [10/60]
43 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-83353
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бренд Yato
Символ YT-83353
Серія GRD
Застосування метал
Макс. швидкість 18000 хв¹
Розмір 40x20x6 мм
Форма Вал
Розмір тримача інструменту 6 мм
Зернистість P80
Абразив електрокорунд
Зв'язка синтетична смола
Матеріал основи полотно
Зовнішній діаметр 40 мм
Висота шліфувального листа 20 мм
Шліфувальний круг з пелюсток шліфувальної тканини, закріплених на металевому хвостовику.
Призначений для використання з дрилями або прямими шліфувальними машинами. Круг призначений для шліфування металів, деревини та деяких видів пластмас.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вид обработки | Шлифование |
| Диаметр внешний | 40 мм |
| Диаметр внутренний | 6 мм |
| Назначение | Шлифовальный |
| Обработка материала | Металл, Дерево, Пластик |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 43 ₴

