![Головка торцева YATO : квадрат 1/2", "Spline", M= 20 мм, L= 38 мм [12/120/240], фото 1](https://images.prom.ua/4568499656_golovka-tortseva-yato.jpg)
Головка торцева YATO : квадрат 1/2", "Spline", M= 20 мм, L= 38 мм [12/120/240]
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-1472
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головка SPLINE 1/2" х 20 мм х 3, YT-1472 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 1/2" |
| Оміднений інструмент | Так |
| Робочий профіль | Spline |
| Розмір max | 20 мм |
| Розмір min | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴

