
Шланг ПХВ водяний , "SPECIAL" оранж. з роб. тиск. 0,8 МПа, Ø=1", t=2,9 мм, l= 20 м
2 862 ₴
- В наличии
- Код: 79V334
- +380 (73) 606-74-38
Шланг ПВХ водяний "SPECIAL" Ø = 1 "/20 м (79V334) Polix P313EN3N252020P (Польща)
Шланг садовий, виготовлений з еластичного ПВХ на основі суспензійного полівінілхлориду, поліетилентерефталату та інших компонентів, які покращують еластичність при низьких температурах, додатково укріплений текстильної оболонкою.
Призначений для подачі води з робочим тиском 0,8 МПа (при 23°C), розривний тиск 2,4 МПа (при 23°C). Діапазон температур від -25 до +60°C.
Область застосування: Садівництво і городництво, сільське господарство.
Особливості P313EN3N252020P:
- Велика еластичність.
- Стійкість до низьких температур.
- Тривалий процес старіння.
- Стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
- Стійкий до осадженню водоростей.
- Не містить кадмію або свинцю.
Технічні характеристики P313EN3N252020P
| Виробник | Polix |
| Діаметр шланга, мм | 1" |
| Товщина шланга, мм | 2.9 |
| Довжина шлангу, м | 20 |
| Робочий тиск, МПа | 0.8 |
| Розривний тиск, МПа | 2.4 |
| Діапазон температур | -25 – +60°C |
POLIX є сімейною фірмою, яка існує з 1982 року. Її нинішнє правове стан – це товариство з обмеженою відповідальністю.
Місце, яке вибрали для ведення діяльності, – це Жуково, що знаходиться в 20 км від Гданська.
Еластичні вироби з ПВХ знаходять все більш всебічне застосування в різних сферах господарства, таких як широко розуміється промисловість, сільське господарство, садівництво і городництво, переробка, будівництво, виробництво меблів, а також у домашньому господарстві та різноманітних лабораторіях, і скрізь там ефективно конкурують гумові шланги.
Всі вироби характеризуються тривалим процесом старіння, високою еластичністю, як і стійкістю до дії низьких температур та ультрафіолетового випромінювання, не містять кадмію і свинцю, дружні до навколишнього середовища і на 100% підлягають рециклінгу.
Основний асортимент POLIX – це шланги з внутрішнім діаметром від 1 мм до 38 мм, з товщиною стінок від 0,5 мм до 5 мм та комерційної довжини від 10 м до 50 м.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polix |
| Страна производитель | Польша |
| Армированный шланг | Нет |
| Цвет | Оранжевый |
| Количество слоев | 1 |
| Толщина стенки | 2.9 мм |
| Длина | 20 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Область применения изделия | Сельское хозяйство |
| Рабочая среда | Вода |
| Тип изделия | Шланг |
| Материал изделия | Поливинилхлорид |
- Цена: 2 862 ₴

