![Ящик для інструментів YATO модульний до YT-09166, 576х359х237 мм, з пластика [1], фото 1](https://images.prom.ua/4568553193_yaschik-dlya-instrumentiv.jpg)
Ящик для інструментів YATO модульний до YT-09166, 576х359х237 мм, з пластика [1]
1 774 ₴
- В наличии
- Код: YT-09168
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Якісний та зручний ящик для інструментів, відкрита конструкція якого дозволяє зберігати предмети нестандартних розмірів або які потребують прямого доступу, без необхідності відкривати кришку. Це може бути один із модулів, що розміщуються на базовому блоці системи YT-09166.
Придбати ящик для інструментів YATO YT-09168 за привабливою ціною Ви завжди можете у нашому магазині Євроінструмент. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас і допоможуть підібрати відповідне оснащення.
Особливості YATO YT-09168
- Регульовані перегородки, що знімаються
- Відкрита конструкція дозволяє транспортувати предмети нестандартних розмірів або предмети, які потребують прямого доступу, без необхідності відчиняти кришку
- Посилена конструкція дозволяє перевозити важкі вантажі
- Можливість комбінування з іншими скриньками та системними органайзерами завдяки бічним застібкам.
Комплектація YATO YT-09168
- Ящик
| Виробник | YATO |
|---|---|
| Вид | ящик |
| Призначення | для інструменту |
| Матеріал | пластик |
| Габарити, мм | 576 x 359 x 237 |
| Країна-виробник | Польща |
| Батьківщина бренду | Польща |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Количество отделений/карманов | 3 |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ящик |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 237 мм |
| Длина | 576 мм |
| Ширина | 359 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 774 ₴

