![Лопата штикова FLO пряма : 17.5 x 27 x 120 см, сталева основа, скловолоконна ручка [6], фото 1](https://images.prom.ua/4568553189_lopata-shtikova-flo.jpg)
Лопата штикова FLO пряма : 17.5 x 27 x 120 см, сталева основа, скловолоконна ручка [6]
1 084 ₴
- В наличии
- Код: 35836
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лопата штикова пряма 17.5 X 27 X 120 см FLO 35836 (Польща)
Описание 35836:
- Предназначена для работы в саду и на участке.
- Рабочая часть из закаленной стали.
- Прочная ручка из стекловолокна.
- Удобная Y-образная ручка из пластика.
- Идеальный баланс повышает комфорт использования.
- Правильное профилирование обеспечивает надежный захват и облегчает работу.
- Загальна довжина – 120 див.
- Розмір робочої частини – 17.5 х 27 див.
FLO – Повна програма садових інструментів та електроінструментів. Широкий спектр інструментів під цим брендом складаються з майже всіх продуктів, необхідних в саду. Він розташований у середнього класу продуктів. Марка включає секатори, ножиці, пилки, сокири, програму води, садові електроінструменти, бензинові інструменти, лопати та граблі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Flo |
| Страна производитель | Польша |
| Длина лезвия | 270 мм |
| Длина рукоятки | 120 мм |
| Материал рабочей части | Сталь |
| Материал ручки | стеклопластик |
| Состояние | Новое |
| Тип лопаты | Штыковая |
| Ширина лезвия | 175 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 084 ₴

