![Трап підлоговий для душу з нержавіючої сталі "TOCANTINS" FALA; 80х 7х 5,2 см [6/48], фото 1](https://images.prom.ua/4568514454_trap-pidlogovij-dlya.jpg)
Трап підлоговий для душу з нержавіючої сталі "TOCANTINS" FALA; 80х 7х 5,2 см [6/48]
2 612 ₴
- В наличии
- Код: 75372
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Трап підлоговий для душу з нержавіючої сталі "TOCANTINS" 80 Х 7 Х 5.2 FALA 75372 (Польща)
Водостік Wave line - відмінна ідея для елегантного і практичного оформлення простору ванної кімнати.
Широкий вибір доступних розмірів дозволяє оптимально регулювати його довжину відповідно до розмірів душової кабіни або плитки і дозволяє планувати місце душа з більшою свободою, ніж у випадку традиційних душових піддонів.
Він виготовлений повністю з нержавіючої сталі AISI 304 , яка характеризується стійкістю до корозії, миючих засобів та механічних пошкоджень .
Душові кабіни Fala оснащені зручностями, які гарантують комфортну і ефективну роботу протягом багатьох років:
- SMARTthru - спеціальне оглядове окно100% контроль прохідності і зручна очищення;
- EASYclean - його легко чистити завдяки доданому гачка;
- GRIPstrong - ручки для стабілізації кузова, додаткове посилення конструкції в підлозі;
- ГИДРОТкань - в комплект входить ущільнювальний мат - невід'ємна частина при виконанні гідроізоляції;
- STRAINer - ефективне і довговічне сито, яке запобігає засмічення сифона і полегшує постійне обслуговування слива;
- HQwelding - високоякісні точні зварні шви - це гарантує герметичність слива;
- EXTRAslim - виготовлений з нержавіючої сталі AISI 304, дуже низький сифон , що полегшує монтаж;
- EASYfix - широкий диапазон регулировки высоты, который позволяет регулировать сток на поверхности пола.
Технические характеристики 75372
| Производитель | FALA |
| Длина желоба, см | 80 |
| Серия | "TOCANTINS" |
| Материал | нержавеющая сталь |
| Ширина | 70 мм (дополнительный фланец ок. 2 см с каждой стороны) |
| Высота сифона, мм | 52 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fala |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр слива | 52 мм |
| Длина | 800 мм |
| Материал сифона | Нержавеющая сталь/пластик |
| Монтаж | В пол |
| Назначение сифона | Для биде |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серебристый |
Информация для заказа
- Цена: 2 612 ₴

