![Дриль ударний мережевий STHOR, 800 Вт, патрон самозатискний для свердл Ø≤ 13 мм [10], фото 1](https://images.prom.ua/4568536328_dril-udarnij-merezhevij.jpg)
Дриль ударний мережевий STHOR, 800 Вт, патрон самозатискний для свердл Ø≤ 13 мм [10]
1 858 ₴
- В наличии
- Код: 78997
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дриль ударний 800 Вт STHOR 78997 (Польща)
Ударная дрель STHOR 78997 с мощностью 800 Вт, идеально подходит для сверления под дюбеля. Эффективно просверливает металл, дерево, кирпич и даже бетон.
Особенности 78997:
- Две функции: сверление, сверление с ударом.
- Бесступенчата регулировка скорости.
- Возможность изменения направления вращения влево/вправо.
- Легкая фиксация сверла.
- Самозажимной патрон.
- Обмежувач глибини свердління.
- 3-метровий м'який кабель.
Технічні характеристики 78997
| Виробник | STHOR |
| Напруга/Частота, В/Гц | 230/50 |
| Потужність, Вт | 800 |
| Швидкість обертання, об/хв | 3000 |
| Діаметр патрона, мм | 13 |
| Довжина кабелю, м | 3 |
Sthor - торгова марка групи компаній Toya, заснованої в 1990 році в р. Вроцлав, Польща. Продукція бренду є більш доступним аналогом Yato і частково повторює його асортимент.
Потужність STHOR є пропозиція для всіх DIY і домашніх господарств. Ця марка пропонує інструмент з міцної конструкції, відповідною ціною і цікавим дизайном. Ці інструменти, перш ніж вони надійдуть у продаж проходять випробування в спеціалізованих майстернях під керівництвом професіоналів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sthor |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальное количество оборотов | 3000 об/мин |
| Минимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дрель |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Питание | |
| Длина кабеля | 3 м |
| Длина сетевого кабеля | 3 м |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Защита от перегрузок | Да |
| Ударный режим | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 858 ₴

