![Шафа настінна для майстерні VOREL металева 1125 х 265 х 630 мм, t= 0.8-1 мм [1], фото 1](https://images.prom.ua/4568515357_shafa-nastinna-dlya.jpg)
Шафа настінна для майстерні VOREL металева 1125 х 265 х 630 мм, t= 0.8-1 мм [1]
10 979 ₴
- В наличии
- Код: 58440
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шафа настінна для майстерні VOREL 58440 (Польща)
Опис 58440:
- з листового металу з порошковим покриттям товщиною 0,8-1 мм,
- міцна конструкція,
- замикаються двері посилена спеціальним профілем
- для самостійної збірки,
- розміри: 1125 х 265 х 630 мм
VOREL – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. VOREL є баланс між якістю і ціною, а також найширший асортимент. Компанія включає в себе більше 4000 позицій, які допомагають працювати в побутових умовах і хобі-майстерень.
Продукція:
- ручний інструмент;
- пневмоінструмент;
- спецінструмент;
- ріжучий інструмент;
- вимірювальний інструмент;
- інструменти та обладнання для СТО;
- аксесуари.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Материал корпуса | Сталь |
| Тип мебели | Стеллаж инструментальный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фасада | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 630 мм |
| Глубина | 265 мм |
| Толщина материала корпуса | 1 (мм.) |
| Ширина | 1125 мм |
Информация для заказа
- Цена: 10 979 ₴

