
Хомут сталевий, з гвинтовим затискачем GBS W1 VOREL : Ø= 98-103/ 24 мм, оцинкований
131 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 73808
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хомут сталевий, з гвинтовим затискачем GBS W1 VOREL : Ø= 98-103/ 24 мм, оцинкований
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний діаметр обтиснення | 103 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 98 мм |
| Наявність гумової прокладки | Ні |
| Область застосування хомута | Універсальний |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Тип хомута | Посилений |
| Колір | Сірий |
| Ширина смуги | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 131 ₴

