
Шланг ПХВ водяний , "SPECIAL" оранж. з роб. тиск. 0,8 МПа, Ø=1", t=2,9 мм, l= 30 м
4 288 ₴
- В наличии
- Код: 79V335
- +380 (73) 606-74-38
Шланг ПВХ водяний "SPECIAL" Ø=1"/30 м (79V335) Polix P313EN3N253020P (Польща)
Шланг садовий, виготовлений з еластичного ПВХ на основі суспензійного полівінілхлориду, поліетилентерефталату та інших компонентів, які покращують еластичність при низьких температурах, додатково укріплений текстильної оболонкою.
Призначений для подачі води з робочим тиском 0,8 МПа (при 23°C), розривний тиск 2,4 МПа (при 23°C). Діапазон температур від -25 до +60°C.
Область застосування: Садівництво і городництво, сільське господарство.
Особливості P313EN3N253020P:
- Велика еластичність.
- Стійкість до низьких температур.
- Тривалий процес старіння.
- Стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
- Стійкий до осадженню водоростей.
- Не містить кадмію або свинцю.
Характеристики Довжина30 м
Вид Для поливу Діаметр1"
додаткові характеристики
Товщина шланга - 2.9 мм
Робочий тиск - 0.8 МПа
Розривний тиск - 2.4 МПа
Діапазон температур - від -25 до +60 °C
Колір Помаранчевий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polix |
| Страна производитель | Польша |
| Длина | 30 мм |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутренняя поверхность | Гладкая |
| Материал изделия | Поливинилхлорид |
| Наружная поверхность | Гладкая |
| Область применения изделия | Водоснабжение |
| Рабочая среда | Вода |
| Тип изделия | Шланг |
| Основные атрибуты | |
| Армированный шланг | Нет |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. C |
| Диаметр | 1 мм |
| Цвет | Оранжевый |
| Количество слоев | 1 |
| Толщина стенки | 2.9 мм |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. C |
- Цена: 4 288 ₴

