ОПИС Ключ торцевий Г-подібний VOREL 7 мм (54610): Ключ торцевий VOREL 54610 призначений для роботи з нарізними елементами, які мають зовнішній шестигранний профіль. Інструмент виготовлений із високоякісної сталі з хромованим покриттям і має загартовані робочі частини, що забезпечує довгий термін експлуатації та стійкість до корозії. Ключ здатний стійко витримувати високі робочі навантаження
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Ключ торцевий Г-подібний VOREL 7 мм (54610): Виробник VOREL Тип ключа Торцевої Класифікація ключа Стандартний Форма ключа Г-подібний Механічна частина нема Розмір ключа 7,0 мм Довжина ключа 100 мм Країна торгової марки Польща Країна-виробник Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Тип ключа | двосторонній |
| Розмір min | 7 мм |
| Розмір max | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 ₴

![Ключ файковий VOREL 7мм [20/240], фото 1](https://images.prom.ua/4568493565_klyuch-fajkovij-vorel.jpg)
