![Губки змінні до лещат м'які YATO: 150 х 30 х 10 мм, алюмінієві з гумою [20/60], фото 1](https://images.prom.ua/4568563749_gubki-zminni-do.jpg)
Губки змінні до лещат м'які YATO: 150 х 30 х 10 мм, алюмінієві з гумою [20/60]
282 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-65003
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Губки змінні до лещат м'які YATO: 150 х 30 х 10 мм, алюмінієві з гумою
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Высота | 10 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота губок | 10 мм |
| Длина | 150 м |
| Ширина губок | 30 мм |
Информация для заказа
- Цена: 282 ₴

