
Знімач стопорних кілець NWS : прямий, L= 175 мм (розтискання)
1 079 ₴
- В наличии
- Код: 175-62-A2
- +380 (73) 606-74-38
Знімач стопорних кілець розжим прямий l = 175 мм NWS 175-62-A2 (Німеччина)
Опис 175-62-A2:
- Для монтажу зовнішніх стопорних кілець.
- Прямі губки.
- Протиковзкі вигнуті точні наконечники.
- Відкриває пружина.
- Ручки з пластмасовим покриттям.
- Хром-ванадієва кована загартована сталь.
Технічні характеристики 175-62-A2
| Виробник | NWS |
| Довжина, мм | 175 |
| Діаметр стопорного кільця, мм | 19-60 |
| Діаметр наконечника, мм | 1.8 |
Ідея створення компанії NWS належить Віллібальда Незену, який зумів зберегти традиції фірми Walter Gott і впровадити сучасні виробничі і маркетингові стратегії на новому підприємстві. Через 18 років після підстави, фірма NWS побудувала додаткові виробничі площі, на яких сьогодні виготовляються популярні у всьому світі ручні інструменти. Для забезпечення високої якості своєї продукції фірма NWS активно співпрацює з німецьким заводом Золінген (Solingen), який випускає надійні і міцні матеріали, в тому числі високоякісну сталь.
Под брендом NWS выпускается продукция, характеризующаяся долговечностью и функциональностью, а также особое внимание разработчиками NWS уделяется безопасности, эргономичности и дизайну изделия, благодаря чему инструменты NWS получают высокую оценку на различных международных выставках.
Инструменты торговой марки NWS производится исключительно в Германии. Цеха компании NWS оснащены новейшими станками с ЧПУ. Специалисты NWSGerman hand tool внимательно изучают потребности потенциальных клиентов, патентуют лучшие мировые разработки, успешно внедряют собственные уникальные технологии.
Під брендом NWS випускаються інструменти для слюсарних, електромонтажних, сантехнічних робіт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NWS |
| Страна производитель | Германия |
| Длина инструмента | 175 мм |
| Максимальный диаметр кольца | 60 мм |
| Материал ручки | пластмасса |
| Минимальный диаметр кольца | 19 мм |
| Назначение | Для внешних и внутренних стопорных колец |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип губок съемника | прямые |
- Цена: 1 079 ₴

