Паяльник для паяння труб 800 Вт LUND 78911 (Польща)
Технічні характеристики 78911
| Виробник | LUND |
| Номінальна потужність, Вт | 800 |
| Температура поверхні труб адаптерів, ° C | 0-300 |
| Вага, кг | 0.94 |
| Робоча температура, ° C | 0-40 |
| Електрична ізоляція класу | I |
| Клас захисту | IPX4 |
LUND – Широкий асортимент електроінструменту.
Лінія бренду LUND продукції включає:
- перфоратори,
- кутові шліфувальні машини,
- багатофункціональні шліфувальні машини ,
- поліровка,
- лобзик,
- циркулярні пили,
- теплові гармати,
- занурювальні насоси та багато іншого.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lund |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.94 кг |
| Индикатор питания | Нет |
| Мощность | 800 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Кейс |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 725 ₴

![Паяльник для пайки труб LUND 800V [5], фото 1](https://images.prom.ua/5015829284_payalnik-dlya-pajki.jpg)
