
Шланг ПХВ водяний , присадиб. "BOS" з роб. тиск. 0,8 МПа, Ø=1/2", t=1,4 мм, l= 30 м
1 117 ₴
- В наличии
- Код: 79V302
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Довжина 30 м
Вид Для поливу
Діаметр 1/2"
Додаткові характеристики Товщина шланга - 1.4 мм Робочий тиск - 0.8 МПа Розривний тиск - 2 МПа Діапазон температур - від -10 до + 60 °C
Колір Синій
Шланг садовий, зроблений з еластичного ПВХ на основі суспензійного полівінілхлориду, поліетилентерефталату та інших компонентів, посилених текстильною оболонкою.
Призначений для подачі води з робочим тиском 0.8 МПа (за 23 °C), розривний тиск 2 МПа (за 23 °C). Діапазон температур від -10 до + 60 °C.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polix |
| Страна производитель | Польша |
| Длина | 30 мм |
| Основные атрибуты | |
| Армированный шланг | Нет |
| Диаметр | 25 мм |
| Цвет | Синий |
| Количество слоев | 1 |
| Толщина стенки | 1.4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Область применения изделия | Водоснабжение |
| Рабочая среда | Вода |
| Тип изделия | Шланг |
| Материал изделия | Поливинилхлорид |
Информация для заказа
- Цена: 1 117 ₴

