![Форми для виготовлення бруківки VOREL : 430 х 425 x 40 мм, з поліпропілену [10/80], фото 1](https://images.prom.ua/4568539363_formi-dlya-vigotovlennya.jpg)
Форми для виготовлення бруківки VOREL : 430 х 425 x 40 мм, з поліпропілену [10/80]
449 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 35060
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Форми для виготовлення бруківки VOREL : 430 х 425 x 40 мм, з поліпропілену [10/80]
VOREL – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. VOREL є баланс між якістю і ціною, а також найширший асортимент. Компанія включає в себе більше 4000 позицій, які допомагають працювати в побутових умовах і хобі-майстерень.
Продукція:
- ручний інструмент;
- пневмоінструмент;
- спецінструмент;
- ріжучий інструмент;
- вимірювальний інструмент;
- інструменти та обладнання для СТО;
- аксесуари.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Формы для производства | Тротуарной плитки |
| Назначение по материалу | Для бетона, Для гипса |
| Производительность | 9 літр/хв |
| Материал | Полипропилен |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 430 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Высота | 40 мм |
Информация для заказа
- Цена: 449 ₴

