![Диск відрізний по металу/нержав. сталі NINJA : Ø= 115 х 22.23 мм, t= 1,2 мм [25шт/уп/400], фото 1](https://images.prom.ua/4568529596_disk-vidriznij-po.jpg)
Диск відрізний по металу/нержав. сталі NINJA : Ø= 115 х 22.23 мм, t= 1,2 мм [25шт/уп/400]
21 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 65V116
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Диск відрізний по металу/нержав. сталі NINJA : Ø= 115 х 22.23 мм, t= 1,2 мм [25шт/уп/400]
Диск шліфувальний - це абразивний інструмент, який складається з зерен, що зцементовані між собою спеціальною в'яжучою речовиною. Він активно використовується в промислових та побутових цілях для шліфування різноманітних поверхонь. Завдяки такій процедурі досягається презентабельність зовнішнього вигляду виробу та підвищуються його технічні характеристики. Шліфувальний диск легко видаляє стару фарбу та іржу, готує бетонні стіни до укладання кахельної плитки. Ефективно відшліфувати можна метали та м'які сплави, камінь, пластик та деревину.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NINJA |
| Страна производитель | Украина |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
| Обработка материала | Металл |
| Диаметр внешний | 115 мм |
| Диаметр внутренний | 22.23 мм |
| Вид обработки | Быстрый рез |
| Толщина | 1.2 мм |
| Назначение | Отрезной |
Информация для заказа
- Цена: 21 ₴

