
Диск відрізний по алюмінію "NORTON-Alu" A60Q; Ø= 125/22,2 мм, t= 1,0 мм
118 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 66252828237
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Призначення: По металу та нержавіючій сталі
Диск відрізний по алюмінію "NORTON-Alu" A60Q; Ø= 125/22,2 мм, t= 1,0 мм
Диск шліфувальний - це абразивний інструмент, який складається з зерен, що зцементовані між собою спеціальною в'яжучою речовиною. Він активно використовується в промислових та побутових цілях для шліфування різноманітних поверхонь. Завдяки такій процедурі досягається презентабельність зовнішнього вигляду виробу та підвищуються його технічні характеристики. Шліфувальний диск легко видаляє стару фарбу та іржу, готує бетонні стіни до укладання кахельної плитки. Ефективно відшліфувати можна метали та м'які сплави, камінь, пластик та деревину.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Norton |
| Страна производитель | Украина |
| Вид обработки | Быстрый рез, Чистый рез |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Материал круга | Абразив |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Металл, Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 1 мм |
Информация для заказа
- Цена: 118 ₴

