![Паяльник-випалювач (по дереву) мережевий LUND: P=30Вт, макс. t= 400°C, з наконечниками, 11 елем.[15], фото 1](https://images.prom.ua/4568508498_payalnik-vipalyuvach-po-derevu.jpg)
Паяльник-випалювач (по дереву) мережевий LUND: P=30Вт, макс. t= 400°C, з наконечниками, 11 елем.[15]
629 ₴
- В наличии
- Код: 78890
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Паяльник-випалювач по дереву 30 Вт 400 ° C з наконечниками 11 шт. LUND 78890 (Польща)
Пристрій, що поєднує в собі функції паяльника і пирографа.
У той же час він дозволяє виконувати м'яку пайку - ремонт електронних компонентів, підготовку електроустановок і т. Д., А також декорування дерева , шкіри і пробки - створення орнаментів, малюнків, написів і т. Д.
Технічні характеристики 78890
| Виробник | LUND |
| Мережеве напруга, В | 230 |
| Частота, Гц | 50 |
| Номінальна потужність, Вт | 30 |
| Температура жала наконечника | 400°C |
| Час нагріву, хв | 5-10 |
| Вага, г | 50 |
LUND – Широкий асортимент електроінструменту.
Лінія бренду LUND продукції включає:
- перфоратори,
- кутові шліфувальні машини,
- багатофункціональні шліфувальні машини ,
- поліровка,
- лобзик,
- циркулярні пили,
- теплові гармати,
- занурювальні насоси та багато іншого.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lund |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.05 кг |
| Максимальная температура жала | 400 град. |
| Мощность | 30 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Частота тока | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 629 ₴

