
Шланг ПХВ 1-шаров . загал. признач. харчовий (Food) з роб. тиск. 0,05МПа, Ø=16мм, t=2мм, l=50м
3 660 ₴
- В наличии
- Код: 79V760
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Шланг харчовий одношаровий Ø=16 мм/50 м (79V760) Polix P1509000165020P (Польща)
Шланг одношаровий, виготовлений з еластичного ПВХ на основі суспензійного полівінілхлориду, терафталата та інших компонентів. Призначений для формування пучків електропроводки, а також для подачі питної води, рідин, харчових речовин (не містять жиру), газів, порошків при робочому тиску не більше 0,05 МПа (при 23°С). Діапазон температур від -25 до +60°С.
Область застосування: Промисловість, сільське господарство, будівництво, шпалерне ремесло.
Особливості P1509000165020P:
- Хороша еластичність.
- Стійкість до впливу кислот.
- Стійкість до низьких температур.
- Тривалий процес старіння.
- Стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
- Не містить кадмію або свинцю.
Технічні характеристики P1509000165020P
| Виробник | Polix |
| Діаметр шланга, мм | 16 |
| Товщина шланга, мм | 2 |
| Довжина шлангу, м | 50 |
| Робочий тиск, МПа | 0.05 |
| Діапазон температур | -25 – +60°C |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polix |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 16 мм |
| Цвет | Белый |
| Толщина стенки | 2 мм |
| Длина | 50 м |
| Материал изделия | Поливинилхлорид |
| Тип изделия | Шланг |
| Область применения изделия | Водоснабжение |
| Рабочая среда | Вода |
| Количество слоев | 1 |
| Армированный шланг | Нет |
| Физические характеристики | |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. C |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. C |
Информация для заказа
- Цена: 3 660 ₴

