
Шланг ПХВ зміцнений загал. признач. харчовий (Food) з роб. тиск. 0,8МПа, Ø=19мм, t=2,4мм, l=50м
5 583 ₴
- В наличии
- Код: 79V706
- +380 (73) 606-74-38
Опис
Шланг ПВХ укріплений харчової Ø=19 мм /50 м (79V706) Polix P3509000195024P (Польща)
Шланг тришаровий, виготовлений з еластичного ПВХ на основі суспензійного полівінілхлориду, терефталату та інших компонентів, додатково укріплений текстильної оболонкою. Призначений для подачі питної води, рідин, харчових речовин (не містять жиру), газів, порошків при робочому тиску 0,8 МПа (при 23°С). Діапазон температур від -25 до +60°С.
Область застосування: Промисловість, сільське господарство.
Особливості P3509000195024P:
- Хороша еластичність.
- Стійкість до впливу кислот.
- Стійкість до низьких температур.
- Тривалий процес старіння.
- Стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
- Не містить кадмію або свинцю.
Технічні характеристики P3509000195024P
| Виробник | Polix |
| Внутрішній діаметр шланга, мм | 19 |
| Товщина шланга, мм | 2.4 |
| Довжина шлангу, м | 50 |
| Робочий тиск, МПа | 0.8 |
| Діапазон температур | -25 – +60°C |
POLIX є сімейною фірмою, яка існує з 1982 року. Її нинішнє правове стан – це товариство з обмеженою відповідальністю.
Місце, яке вибрали для ведення діяльності, – це Жуково, що знаходиться в 20 км від Гданська.
Еластичні вироби з ПВХ знаходять все більш всебічне застосування в різних сферах господарства, таких як широко розуміється промисловість, сільське господарство, садівництво і городництво, переробка, будівництво, виробництво меблів, а також у домашньому господарстві та різноманітних лабораторіях, і скрізь там ефективно конкурують гумові шланги.
Всі вироби характеризуються тривалим процесом старіння, високою еластичністю, як і стійкістю до дії низьких температур та ультрафіолетового випромінювання, не містять кадмію і свинцю, дружні до навколишнього середовища і на 100% підлягають рециклінгу.
Основний асортимент POLIX – це шланги з внутрішнім діаметром від 1 мм до 38 мм, з товщиною стінок від 0,5 мм до 5 мм та комерційної довжини від 10 м до 50 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polix |
| Країна виробник | Польща |
| Тип виробу | Шланг |
| Діаметр | 19 мм |
| Товщина стінки | 2.4 мм |
| Довжина | 50 м |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polix |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 19 мм |
| Цвет | Белый |
| Толщина стенки | 2.4 мм |
| Длина | 50 м |
| Рабочая среда | Вода |
| Количество слоев | 1 |
| Армированный шланг | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал изделия | Поливинилхлорид |
| Область применения изделия | Водоснабжение, Пищевая промышленность |
| Тип изделия | Шланг |
- Цена: 5 583 ₴

