Вимірювач параметрів ґрунту 4 в 1 FLO 89000 (Польща)
Вимірювач саду вимірює чотири значення:
- вологість ґрунту,
- рН грунту,
- температура ґрунту
- освітленість.
Технічні характеристики 89000
| Виробник | FLO |
| Розмір вимірника, мм | 122 x 63 x 36 |
| Розмір зонда, мм | 200 x 5 |
FLO – Повна програма садових інструментів та електроінструментів. Широкий спектр інструментів під цим брендом складаються з майже всіх продуктів, необхідних в саду. Він розташований у середнього класу продуктів. Марка включає секатори, ножиці, пилки, сокири, програму води, садові електроінструменти, бензинові інструменти, лопати та граблі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Цифровой |
| Общие | |
| Высота | 36 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Основные атрибуты | |
| Длина зондов | 200 мм |
| Измерение параметров | Кислотность, Влажность, Освещённость, Температура |
| Количество зондов | 1 шт. |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 122 м |
Информация для заказа
- Цена: 1 032 ₴

![Тестер параметрів грунту VOREL 4 в 1; U= 9V, FLO [10], фото 1](https://images.prom.ua/4568498916_tester-parametriv-gruntu.jpg)
