![Диск пильний для алюмінію STHOR. Ø= 210/30 мм, h= 2,2 мм, 72 зуби [10/20], фото 1](https://images.prom.ua/4568585277_disk-pilnij-dlya.jpg)
Диск пильний для алюмінію STHOR. Ø= 210/30 мм, h= 2,2 мм, 72 зуби [10/20]
503 ₴
- В наличии
- Код: 08853
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Диск пильний по алюмінію 210 Х 30 Х 2.2 мм Sthor 08853 (Польща)
Технічні характеристики 08853
| Виробник | Sthor |
| Кількість зубів | 72 |
| Зовнішній діаметр, мм | 210 |
| Товщина, мм | 1.6 |
| Товщина ріжучого елемента, мм | 2.2 |
| Застосування | алюміній |
| Внутрішній діаметр, мм | 30 |
Sthor - торгова марка групи компаній Toya, заснованої в 1990 році в р. Вроцлав, Польща. Продукція бренду є більш доступним аналогом Yato і частково повторює його асортимент.
Потужність STHOR є пропозиція для всіх DIY і домашніх господарств. Ця марка пропонує інструмент з міцної конструкції, відповідною ціною і цікавим дизайном. Ці інструменти, перш ніж вони надійдуть у продаж проходять випробування в спеціалізованих майстернях під керівництвом професіоналів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sthor |
| Страна производитель | Польша |
| Вид обработки | Быстрый рез |
| Диаметр внешний | 210 мм |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Количество зубов | 72 |
| Материал круга | Быстрорежущая сталь |
| Назначение | Пильный |
| Обработка материала | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 1.6 мм |
Информация для заказа
- Цена: 503 ₴

