![Набір головок торцевих, насадок STHOR : квадрат 1/4", М3.5-14 мм з інструментами [38 Од.] [10/270], фото 1](https://images.prom.ua/4568554161_nabir-golovok-tortsevih.jpg)
Набір головок торцевих, насадок STHOR : квадрат 1/4", М3.5-14 мм з інструментами [38 Од.] [10/270]
845 ₴
- В наличии
- Код: 58640
- +380 (73) 606-74-38
Набір головок торцеві 1/4 "38 предметів STHOR 58640 (Польща)
Набір торцевих головок STHOR – це професійний ручний інструмент, необхідний для роботи вдома, на СТО (автомайстерень, автосервісах) і на виробництві. Більшість інструментів зроблені з міцної сталі. Набори інструментів STHOR використовуються при виконання різних видів робіт. Для зручності користування інструменти зібрані в кейс.
Технічні характеристики 58640
| Виробник | STHOR |
| Квадрат | 1/4" |
| Кількість, шт | 38 |
| Комплектація |
|
Sthor - торгова марка групи компаній Toya, заснованої в 1990 році в р. Вроцлав, Польща. Продукція бренду є більш доступним аналогом Yato і частково повторює його асортимент.
Потужність STHOR є пропозиція для всіх DIY і домашніх господарств. Ця марка пропонує інструмент з міцної конструкції, відповідною ціною і цікавим дизайном. Ці інструменти, перш ніж вони надійдуть у продаж проходять випробування в спеціалізованих майстернях під керівництвом професіоналів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sthor |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
| Размер min | 3.5 мм |
| Омедненный инструмент | Да |
| Квадрат | 1/4" |
| Размер max | 14 мм |
- Цена: 845 ₴

