
Знімач стопорних кілець NWS : вигнутий, L= 165 мм (розжим)
1 143 ₴
- В наявності
- Код: 175-62-A21
- +380 (73) 606-74-38
Опис
Знімач стопорних кілець вигнутий розжим l = 165 мм NWS 175-62-A21 (Німеччина)
Опис 175-62-A21:
- З відкритою пружиною.
- Ручки з пластмасовим покриттям.
- З хром-ванадієвої сталі, кованою, загартована в маслі.
Технічні характеристики 175-62-A21
| Виробник | NWS |
| Довжина, мм | 165 |
| Тип | на розтиснення, вигнута форма губок |
| Діаметр стопорного кільця, мм | 19-60 |
| Діаметр наконечника, мм | 1.8 |
| Кут головки інструменту | 90° |
| Вага, кг | 0.15 |
Ідея створення компанії NWS належить Віллібальду Незену, який зумів зберегти традиції фірми Walter Gott і впроваджувати сучасні виробничі та маркетингові стратегії на новому підприємстві. Лише за 18 років після заснування фірма NWS побудувала додаткові виробничі площі, на яких сьогодні виготовляються популярні в усьому світі ручні інструменти. Для забезпечення високої якості своєї продукції, фірма NWS активно співпрацює з німецьким заводом Золінген (Solingen), який випускає надійні та міцні матеріали, зокрема високоякісну сталь.
Під брендом NWS випускається продукція, що характеризується довговічністю та функціональністю, а також особлива увага розробниками NWS приділяється безпеці, ергономічності та дизайну виробу, завдяки чому інструменти NWS отримують високу оцінку на різних міжнародних виставках.
Інструменти торгової марки NWS виробляються виключно в Німеччині. Цеха компанії NWS обладнані новітніми верстатами зі ЧПК. Фахівці NWSGerman hand tool уважно вивчають потреби потенційних клієнтів, патентують найкращі світові розробки, успішно впроваджують власні унікальні технології.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NWS |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.15 г |
| Довжина інструменту | 165 мм |
| Максимальний діаметр кільця | 60 мм |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Мінімальний діаметр кільця | 19 мм |
| Призначення | Для зовнішніх і внутрішніх стопорних кілець |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип губок знімача | вигнуті (під 90°) |
- Ціна: 1 143 ₴

