![Душовий комплект STEELY 3 FALA : 2 функції, регульована висота 91- 121 см [5], фото 1](https://images.prom.ua/4568538316_dushovij-komplekt-steely.jpg)
Душовий комплект STEELY 3 FALA : 2 функції, регульована висота 91- 121 см [5]
5 912 ₴
- В наявності
- Код: 75664
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душовий комплект "STEELY 3" з 2 функціями FALA 75664 (Польща)
Технічні характеристики 75664
| Виробник | FALA |
| Функцій | 2 |
| Висота | регулюється від 91 до 121 см |
| Діапазон розбризкувальної головки | 34 см (вимірюється за осями) |
| Розмір душової головки, см | 20 |
| Диапазон излива | 17,5 см (від стіни) |
Бренд FALA - це широкий асортимент аксесуарів для ванних кімнат, водяних батарей і душових панелей. Сучасний дизайн і увага до деталей зробить ванні кімнати у вашому домі місцем миру і гармонії. Пропозиція бренду FALA відповідає вашим очікуванням в цій області.
Продукція компанія FALA: крани, унітази, душові лійки, підлогові ваги і всі аксесуари для ванної кімнати, з сучасним дизайном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fala |
| Країна виробник | Польща |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал душової системи | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 912 ₴

