![Ключ трубний ланцюговий YATO для труб : Ø ≤ 100 мм (4"); L= 300 мм [6/24], фото 1](https://images.prom.ua/4568537358_klyuch-trubnij-lantsyugovij.jpg)
Ключ трубний ланцюговий YATO для труб : Ø ≤ 100 мм (4"); L= 300 мм [6/24]
1 035 ₴
- В наличии
- Код: YT-22260
- +380 (73) 606-74-38
Опис
Ключ трубний ланцюговий 300 мм YATO YT-22260 (Польща)
Технічні характеристики YT-22260
| Виробник | YATO |
| Максимальний діаметр труби | 4" (100 мм) |
| Довжина ключа, мм | 300 |
| Довжина ланцюга, мм | 400 |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
TOYA является одним из наиболее сильно развивающихся капитала групп в аппаратной и инструмента сегмента и один из немногих , который систематически – как в экономическом роста и кризисные годы – динамически увеличивает свою долю на рынке путем создания новых филиалов и представительств в Европе и Азии .
YATO – бренд ориентированный на профессионалов. Это хорошо видно по качеству продуктов. Под торговой маркой YATO продаются в первую очередь инструменты для СТО. Прочность, идеальное качество изготовления, отличные материалы, высококачественные технические характеристики продуктов с успехом используются специалистами во многих областях. Исключительные долговечность и прочность предполагают использование YATO в интенсивных промышленных условиях. YATO – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина инструмента | 300 мм |
| Максимальная ширина захвата | 100 мм |
| Омедненный инструмент | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | цепной трубный ключ |
- Цена: 1 035 ₴

