
Шланг ПХВ водяний , "SPECIAL" оранж. з роб. тиск. 0,8 МПа, Ø=1", t=2,9 мм, l= 50 м
7 179 ₴
- В наличии
- Код: 79V336
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Шланг ПВХ водяний "SPECIAL" Ø=1"/50 м (79V336) Polix P313EN3N255020P (Польща)
Шланг садовий, виготовлений з еластичного ПВХ на основі суспензійного полівінілхлориду, поліетилентерефталату та інших компонентів, які покращують еластичність при низьких температурах, додатково укріплений текстильної оболонкою.
Призначений для подачі води з робочим тиском 0,8 МПа (при 23°C), розривний тиск 2,4 МПа (при 23°C). Діапазон температур від -25 до +60°C.
Область застосування: Садівництво і городництво, сільське господарство.
Особливості P313EN3N255020P:
- Велика еластичність.
- Стійкість до низьких температур.
- Тривалий процес старіння.
- Стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
- Стійкий до осадженню водоростей.
- Не містить кадмію або свинцю.
Технічні характеристики P313EN3N255020P
| Виробник | Polix |
| Діаметр шланга, мм | 1" |
| Товщина шланга, мм | 2.9 |
| Довжина шлангу, м | 50 |
| Робочий тиск, МПа | 0.8 |
| Розривний тиск, МПа | 2.4 |
| Діапазон температур | -25 – +60°C |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polix |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Красный |
| Длина | 50 м |
| Толщина стенки | 2.9 мм |
| Количество слоев | 1 |
| Армированный шланг | Нет |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. |
| Конструктивные особенности | |
| Внутренняя поверхность | Гладкая |
| Наружная поверхность | Гладкая |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал изделия | Поливинилхлорид |
| Область применения изделия | Водоснабжение, Оросительные системы, Сельское хозяйство |
| Тип изделия | Шланг |
| Основные | |
| Рабочая среда | Вода |
Информация для заказа
- Цена: 7 179 ₴

