
Шланг ПХВ 1-шаров . бензо-мастилостійкий з роб. тиск. 0,05 МПа, Ø=6 мм, t=1,5 мм, l= 25 м
727 ₴
- В наличии
- Код: 79V371
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Шланг ПВХ одношаровий бензо-маслоустійкий Ø=6 мм (79V371) Polix P1608000062515P (Польща)
Шланг одношаровий бензо-маслоустойчивый, виготовлений з еластичного ПВХ на основі суспензійного полівінілхлориду, поліетилентерефталату та інших компонентів, які підсилюють стійкість до впливу продуктів нафтопереробки. Призначений для подачі бензину і рідких масел при робочому тиску не більше 0,05 МПа (при 23°С). Діапазон температур від -25 до +60°С.
Область застосування: Обслуговування транспортних засобів, промисловість.
Особливості P1608000062515P:
- Велика еластичність.
- Стійкість до низьких температур.
- Тривалий процес старіння.
- Стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
- Не містить кадмію або свинцю.
Технічні характеристики P1608000062515P
| Виробник | Polix |
| Діаметр шланга, мм | 6 |
| Товщина шланга, мм | 1.5 |
| Довжина шлангу, м | 25 |
| Робочий тиск, МПа | 0.05 |
| Діапазон температур | -25 – +60°C |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polix |
| Страна производитель | Польша |
| Армированный шланг | Нет |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. C |
| Диаметр | 6 мм |
| Количество слоев | 1 |
| Длина | 25 м |
| Толщина стенки | 1.5 мм |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. C |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутренняя поверхность | Гладкая |
| Материал изделия | Поливинилхлорид |
| Наружная поверхность | Гладкая |
| Область применения изделия | Машиностроение, Нефтепродукты |
| Рабочая среда | Жидкая среда, Масло |
| Тип изделия | Шланг |
Информация для заказа
- Цена: 727 ₴

