
Шланг ПХВ водяний , "SUPREME" з роб. тиск. 1,0 МПа, Ø=1/2", t=2,8 мм, l= 50 м
2 862 ₴
- В наличии
- Код: 79V309
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Шланг ПВХ водяний "SUPREME" Ø=1/2"/50 м (79V309) Polix P318PA3T125025P (Польща)
Шланг садовий, виготовлений з еластичного ПВХ на основі суспензійного полівінілхлориду, поліетилентерефталату та інших компонентів, які покращують еластичність при низьких температурах, додатково укріплений текстильної оболонкою.
Призначений для подачі води з робочим тиском 1 МПа (при 23°C), розривний тиск 2,4 МПа (при 23°C). Діапазон температур від -25 до +60°C.
Область застосування: Садівництво і городництво, сільське господарство.
Особливості P318PA3T125025P:
- Велика еластичність.
- Стійкість до низьких температур.
- Тривалий процес старіння.
- Стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
- Стійкий до осадженню водоростей.
- Не містить кадмію або свинцю.
Технічні характеристики P318PA3T125025P
| Виробник | Polix |
| Діаметр шланга, мм | 1/2" |
| Товщина шланга, мм | 2.8 |
| Довжина шлангу, м | 50 |
| Робочий тиск, МПа | 1 |
| Розривний тиск, МПа | 2.4 |
| Діапазон температур | -25 – +60°C |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polix |
| Страна производитель | Польша |
| Длина | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутренняя поверхность | Гладкая |
| Материал изделия | Поливинилхлорид |
| Наружная поверхность | Гладкая |
| Область применения изделия | Водоснабжение |
| Рабочая среда | Вода |
| Тип изделия | Шланг |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. C |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. C |
| Основные атрибуты | |
| Армированный шланг | Нет |
| Цвет | Синий |
| Количество слоев | 1 |
| Толщина стенки | 2.8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 862 ₴

