
Шланг ПХВ зміцнений загал. признач. харчовий (Food) з роб. тиск. 0,8 МПа, Ø=25 мм, t=2,9 мм, l=50 м
7 626 ₴
- В наявності
- Код: 79V707
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Шланг ПВХ укріплений харчової Ø=25 мм /50 м (79V707) Polix P3509000255024P (Польща)
Шланг тришаровий, виготовлений з еластичного ПВХ на основі суспензійного полівінілхлориду, терефталату та інших компонентів, додатково укріплений текстильної оболонкою. Призначений для подачі питної води, рідин, харчових речовин (не містять жиру), газів, порошків при робочому тиску 0,8 МПа (при 23°С). Діапазон температур від -25 до +60°С.
Область застосування: Промисловість, сільське господарство.
Особливості P3509000255024P:
- Хороша еластичність.
- Стійкість до впливу кислот.
- Стійкість до низьких температур.
- Тривалий процес старіння.
- Стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
- Не містить кадмію або свинцю.
Технічні характеристики P3509000255024P
| Виробник | Polix |
| Внутрішній діаметр шланга, мм | 25 |
| Товщина шланга, мм | 2.9 |
| Довжина шлангу, м | 50 |
| Робочий тиск, МПа | 0.8 |
| Діапазон температур | -25 – +60°C |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polix |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Армований шланг | Немає |
| Внутрішня поверхня | Гладка |
| Довжина: | 50 м |
| Кількість шарів | 3 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. C |
| Матеріал виробу | Полівінілхлорид |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. C |
| Зовнішня поверхня | Гладка |
| Сфера застосування виробу | Харчова промисловість |
| Робоче середовище | Вода, Газ, Пара, Кисень |
| Тип виробу | Шланг |
| Товщина стінки | 2.9 мм |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 626 ₴

