
Шланг ПХВ водяний , "SUPREME" з роб. тиск. 1,0 МПа, Ø=3/4", t=3,0 мм, l= 25 м
2 304 ₴
- В наличии
- Код: 79V327
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Шланг ПВХ водяний "SUPREME" Ø=3/4"/25 м (79V327) Polix P318PA3T192525P (Польща)
Шланг садовий, виготовлений з еластичного ПВХ на основі суспензійного полівінілхлориду, поліетилентерефталату та інших компонентів, які покращують еластичність при низьких температурах, додатково укріплений текстильної оболонкою.
Призначений для подачі води з робочим тиском 1 МПа (при 23°C), розривний тиск 2,4 МПа (при 23°C). Діапазон температур від -25 до +60°C.
Область застосування: Садівництво і городництво, сільське господарство.
Особливості P318PA3T192525P:
- Велика еластичність.
- Стійкість до низьких температур.
- Тривалий процес старіння.
- Стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
- Стійкий до осадженню водоростей.
- Не містить кадмію або свинцю.
Технічні характеристики P318PA3T192525P
| Виробник | Polix |
| Діаметр шланга, мм | 3/4" |
| Товщина шланга, мм | 3 |
| Довжина шлангу, м | 25 |
| Робочий тиск, МПа | 1 |
| Розривний тиск, МПа | 2.4 |
| Діапазон температур | -25 – +60°C |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polix |
| Страна производитель | Польша |
| Длина | 25 м |
| Диаметр | 19 мм |
| Толщина стенки | 3 мм |
| Количество слоев | 1 |
| Армированный шланг | Нет |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал изделия | Поливинилхлорид |
| Область применения изделия | Водоснабжение, Сельское хозяйство |
| Тип изделия | Шланг |
| Основные | |
| Рабочая среда | Вода |
Информация для заказа
- Цена: 2 304 ₴

