
Диск шліфувальний по металу NINJA : тип 27, Ø= 150 х 22.23 мм, t= 6,0 мм (10шт/уп)
82 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 65V050
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Диск шліфувальний по металу NINJA : тип 27, Ø= 150 х 22.23 мм, t= 6,0 мм (10шт/уп)
Диск відрізний по металу використовується для різання металевих труб, куточків та профілів, листового металу різної товщини, металевих стрижнів та дроту за допомогою кутових шліфувальних машин, настільних та стаціонарних верстатів. При правильній експлуатації використовувати його можна з мінімальними зусиллями та втратами металу, а також з економією електроенергії. Оброблюваний метал не нагрівається, а в місцях різання відсутні задирки та запікання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | NINJA |
| Страна производитель | Украина |
| Вид обработки | Зачистной, Шлифование |
| Диаметр внешний | 150 мм |
| Диаметр внутренний | 22.23 мм |
| Материал круга | Абразив |
| Назначение | Шлифовальный |
| Обработка материала | Металл |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 6 мм |
Информация для заказа
- Цена: 82 ₴

