
Головка торц. діелектр. 6-гранна YATO : квадрат 1/2", М= 24 мм, L= 60/38 мм,VDE корпус до 1000V (DW)
422 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-21044
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Головка торцеві шестигранна діелектрична 24 мм 1/2" YATO YT-21044 (Польща)
Виготовлений з міцної хром-ванадієвої інструментальної сталі CrV. Багатокомпонентна рукоятка з сертифікатом VDE забезпечує ізоляцію до 1000 В, тому інструмент можна використовувати при роботі на низьковольтних установках.
Технічні характеристики YT-21044
| Виробник | YATO |
| Опис | головка торцева діелектрична VDE ДО 1000 В |
| Кількість граней | 6 |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір, мм | 24 |
| Довжина, мм | 60 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/2" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 24 мм |
| Размер min | 24 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 422 ₴

