![Домкрат гідравлічний cтовбцевий VOREL; F= 10 т, роб. висота- 195- 375 мм [4], фото 1](https://images.prom.ua/4568575284_domkrat-gidravlichnij-ctovbtsevij.jpg)
Домкрат гідравлічний cтовбцевий VOREL; F= 10 т, роб. висота- 195- 375 мм [4]
1 774 ₴
- В наявності
- Код: 80052
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домкрат гідравлічний "Бутило, 80010 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підйому | 375 мм |
| Вантажопідйомність | 10000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 5.9 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 774 ₴

